Sp 1636 | |
Řazení vlaku: 750.7 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.11 | II | |||
Brno-Židenice | 8.14 | 8.15 | |||
Brno-Lesná | 8.21 | 8.21 | |||
Brno-Královo Pole | 8.24 | 8.25 | 3/2 | ||
Kuřim | 8.34 | 8.34 | 3/2 | ||
Tišnov | 8.43 | 8.44 | 2/2 | ||
Doubravník | 8.59 | 8.59 | |||
Nedvědice | 9.04 | 9.05 | 3 | ||
Rožná | 9.17 | 9.18 | 1/2 | ||
Bystřice nad Pernštejnem | 9.28 | 9.29 | 1/2 | ||
Rozsochy | 9.36 | 9.36 | |||
Rovné-Divišov | 9.39 | 9.40 | |||
Olešná na Moravě | 9.47 | 9.47 | |||
Nové Město na Moravě | 9.53 | 9.55 | 2 | ||
Nové Město na Moravě zastávka | 9.58 | 9.59 | |||
Radňovice | 10.03 | 10.04 | |||
Žďár nad Sázavou | 10.16 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci