Sp 1613 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 13.20 | 1 | |||
Štítina | 13.26 | 13.27 | 1 | ||
Háj ve Slezsku | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Ostrava-Svinov | 13.44 | 13.49 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.56 | 13.57 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 14.00 | 14.00 | |||
Ostrava střed | 14.02 | 14.03 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Havířov | 14.18 | 14.19 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 14.23 | 14.23 | |||
Horní Suchá | 14.25 | 14.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.28 | 14.29 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.35 | 14.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci