Os 15767 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 19.24 | 2 | |||
Trutnov střed | 19.27 | 19.28 | 5 | ||
Trutnov zastávka | 19.30 | 19.30 | |||
Petříkovice | 19.37 | 19.37 | |||
Chvaleč | 19.44 | 19.44 | 2 | ||
Radvanice | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Janovice u Trutnova | 19.57 | 19.59 | 2 | ||
Hodkovice u Trutnova | 20.02 | 20.02 | |||
Horní Adršpach | 20.06 | 20.06 | |||
Adršpach | 20.12 | 20.14 | 2 | ||
Teplice nad Metují skály | 20.19 | 20.19 | |||
Teplice nad Metují město | 20.23 | 20.23 | |||
Teplice nad Metují | 20.26 | 20.32 | |||
Bohdašín | 20.35 | 20.35 | |||
Březová u Broumova | 20.38 | 20.38 | |||
Meziměstí | 20.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci