Os 15757 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 9.24 | 2 | |||
Trutnov střed | 9.27 | 9.28 | 5 | ||
Trutnov zastávka | 9.30 | 9.30 | |||
Petříkovice | 9.37 | 9.37 | |||
Chvaleč | 9.44 | 9.44 | 2 | ||
Radvanice | 9.50 | 9.50 | 2 | ||
Janovice u Trutnova | 9.57 | 9.59 | 2 | ||
Hodkovice u Trutnova | 10.02 | 10.02 | |||
Horní Adršpach | 10.06 | 10.06 | |||
Adršpach | 10.12 | 10.14 | 2 | ||
Teplice nad Metují skály | 10.19 | 10.19 | |||
Teplice nad Metují město | 10.23 | 10.23 | |||
Teplice nad Metují | 10.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci