R 1541 „F. A. Gerstner“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 3xB249 + 2xBee240/Bee238 + Bbdgmee236 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.33 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 5.37 | 5.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 6.13 | 6.14 | 3 | ||
Olbramovice | 6.24 | 6.24 | 2/3 | ||
Tábor | 6.59 | 7.01 | 2/2 | ||
Soběslav | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.27 | 7.29 | 2 | ||
České Budějovice | 8.02 | 8.13 | II | ||
Velešín město | 8.31 | 8.32 | |||
Kaplice | 8.42 | 8.43 | 3 | ||
Rybník | 8.57 | 8.58 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci