Os 15011 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 7.20 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 7.23 | 7.23 | |||
Litomyšl-Nedošín | 7.27 | 7.27 | |||
Tržek | 7.30 | 7.30 | |||
Řídký | 7.33 | 7.33 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 7.36 | 7.36 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 7.38 | 7.40 | 2 | ||
Hrušová | 7.41 | 7.41 | |||
Džbánov | 7.45 | 7.45 | |||
Vysoké Mýto město | 7.50 | 8.05 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 8.07 | 8.08 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 8.13 | 8.13 | |||
Dvořisko | 8.16 | 8.16 | |||
Choceň | 8.20 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci