Os 15000 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 5.08 | 1A | |||
Dvořisko | 5.11 | 5.11 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 5.14 | 5.14 | |||
Vysoké Mýto | 5.18 | 5.20 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 5.23 | 5.25 | 1 | ||
Džbánov | 5.30 | 5.30 | |||
Hrušová | 5.33 | 5.33 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 5.39 | 5.39 | |||
Řídký | 5.43 | 5.43 | |||
Tržek | 5.45 | 5.45 | |||
Litomyšl-Nedošín | 5.49 | 5.49 | |||
Litomyšl zastávka | 5.52 | 5.52 | |||
Litomyšl | 5.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci