Os 14518 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 17.46 | 3vpravo | |||
Mutěnice | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Mutěnice zastávka | 18.04 | 18.04 | |||
Čejč | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Brumovice | 18.20 | 18.20 | |||
Kobylí na Moravě | 18.24 | 18.29 | 1 | ||
Bořetice | 18.33 | 18.34 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 18.39 | 18.41 | |||
Velké Pavlovice | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Zaječí | 18.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci