Os 14511 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 13.08 | 4 | |||
Velké Pavlovice | 13.13 | 13.14 | 2 | ||
Velké Pavlovice zastávka | 13.16 | 13.16 | |||
Bořetice | 13.21 | 13.21 | |||
Kobylí na Moravě | 13.26 | 13.27 | 2 | ||
Brumovice | 13.31 | 13.31 | |||
Čejč | 13.37 | 13.45 | 2 | ||
Mutěnice zastávka | 13.54 | 13.54 | |||
Mutěnice | 13.56 | 14.01 | 3 | ||
Hodonín | 14.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci