Os 14322 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 19.33 | 1 | |||
Biskupice u Luhačovic | 19.38 | 19.38 | |||
Polichno | 19.41 | 19.41 | |||
Újezdec u Luhačovic | 19.47 | 19.50 | 2 | ||
Uherský Brod | 19.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci