Vlak 14047 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.31 | 1A | |||
Olomouc-Smetanovy sady | 20.36 | 20.36 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 20.37 | 20.38 | 2 | ||
Olomouc město | 20.40 | 20.40 | 2 | ||
Olomouc-Hejčín | 20.42 | 20.42 | |||
Olomouc-Řepčín | 20.46 | 20.46 | 1 | ||
Horka nad Moravou | 20.50 | 20.50 | |||
Skrbeň | 20.54 | 20.54 | |||
Příkazy | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Senice na Hané | 21.04 | 2 |
jede v , nejede 22. – 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci