R 1401 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.56 | 2 | |||
Mohelnice | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 7.28 | 7.31 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Hanušovice | 8.00 | 8.03 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 8.11 | 8.12 | |||
Nové Losiny | 8.16 | 8.17 | |||
Branná | 8.23 | 8.24 | 3 | ||
Ostružná | 8.34 | 8.35 | 3 | ||
Ramzová | 8.39 | 8.40 | |||
Horní Lipová | 8.51 | 8.52 | 2 | ||
Lipová Lázně | 8.59 | 9.04 | 3 | ||
Jeseník | 9.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci