Os 13615 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 12.10 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 12.16 | 12.16 | |||
Horní Heřmanice | 12.19 | 12.19 | |||
Velká Kraš | 12.24 | 12.25 | 2 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 12.29 | 12.29 | |||
Tomíkovice | 12.33 | 12.33 | |||
Žulová | 12.36 | 12.37 | 3 | ||
Vápenná | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 12.53 | 12.53 | |||
Lipová Lázně | 12.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci