Os 13609 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 8.12 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 8.18 | 8.18 | |||
Horní Heřmanice | 8.21 | 8.21 | |||
Velká Kraš | 8.26 | 8.27 | 2 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 8.31 | 8.31 | |||
Tomíkovice | 8.35 | 8.35 | |||
Žulová | 8.38 | 8.39 | 3 | ||
Vápenná | 8.44 | 8.45 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 8.55 | 8.55 | |||
Lipová Lázně | 9.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci