..: Trasa vlaku R 1272 - JŘ 2015 :..
R 1272
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + BDtax785 + 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   9.00 2
  Pardubice-Rosice nad Labem  9.03 9.05 3
  Hradec Králové hlavní nádraží  9.23 9.25 2
  Jaroměř  9.39 9.42 3
  Dvůr Králové nad Labem  9.58 9.59 3
  Semily  10.47 10.48 2
  Železný Brod  10.56 11.00 1
  Malá Skála  11.07 11.08 3
  Turnov  11.18 11.21 2/2
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  11.40 11.41 3
  Liberec  11.58  4a

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci