Os 12213 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 14.07 | 2 | |||
Uherský Ostroh | 14.11 | 14.11 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 14.15 | 14.16 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 14.18 | 14.18 | |||
Kunovice zastávka | 14.21 | 14.22 | |||
Uherské Hradiště | 14.26 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci