R 1191 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 17.05 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 17.19 | 17.20 | |||
Odb Chomutov město | 17.23 | 17.24 | |||
Chomutov | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Žatec | 17.50 | 17.53 | 2 | ||
Žatec západ | 17.55 | 17.57 | 3 | ||
Podbořany | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Kryry | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Žihle | 18.55 | 19.01 | 2 | ||
Plasy | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Kaznějov | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.54 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci