R 1174 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.10 | 1/3 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 6.30 | 6.31 | 3 | ||
Děčín východ | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.45 | 6.47 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci