R 1166 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.28 | 1 | |||
Jablonné v Podještědí | 13.03 | 13.03 | 3 | ||
Mimoň | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.33 | 13.38 | 1/4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Děčín východ | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.14 | 14.16 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci