Vlak 1161 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.27 | 3 | |||
Děčín hlavní nádraží | 7.43 | 7.45 | 3 | ||
Děčín východ | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 7.58 | 7.59 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.20 | 8.26 | 1/4 | ||
Mimoň | 8.42 | 8.43 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 8.57 | 9.05 | 2 | ||
Liberec | 9.44 | 1 |
; ; ; 2.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci