..: Trasa vlaku R 1110 - JŘ 2015 :..
R 1110
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Bvt453 + Bdtn756  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kolín   7.46 5
  Poděbrady  7.59 8.00 2
  Nymburk hlavní nádraží  8.07 8.08 3
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  8.35 8.37 2
  Bakov nad Jizerou  8.47 8.50 4
  Bělá pod Bezdězem  8.59 9.00 2
  Bezděz  9.08 9.09 2
  Doksy  9.19 9.20 2
  Staré Splavy  9.23 9.23 
  Česká Lípa hlavní nádraží  9.36 9.41 1/2
  Česká Lípa střelnice  9.44 9.44 
  Nový Bor  9.54 9.56 2
  Svor  10.02 10.03 4
  Jedlová  10.13 10.14 3
  Rybniště  10.24 10.27 3
  Krásná Lípa  10.32 10.32 3
  Rumburk  10.38 10.42 1
  Šluknov  10.54  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci