EC 110 „Praha“ | |
Řazení vlaku: EP09 + Bmpeer61 + Bmz235 + 2xBdmpee233 + Bmz235 + WRmee816 + Ampz146 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 13.40 | 14.04 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.10 | 14.12 | |||
Ostrava-Svinov | 14.18 | 14.20 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 14.45 | 14.46 | 3/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.14 | 15.16 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Česká Třebová | 16.01 | 16.02 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.36 | 16.38 | 3 | ||
Kolín | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Praha-Libeň | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci