Vlak 1827 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.30 | I | |||
Rajhrad | 9.43 | 9.44 | |||
Hrušovany u Brna | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Vranovice | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Podivín | 10.16 | 10.17 | 2/4 | ||
Břeclav | 10.28 | 10.30 | 2 | ||
Valtice město | 10.40 | 10.41 | |||
Mikulov na Moravě | 10.55 | 11.05 | 4 | ||
Březí | 11.11 | 11.11 | |||
Novosedly | 11.17 | 11.18 | 3 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 11.27 | 11.32 | 3 | ||
Znojmo | 11.58 | vlevo/1 |
; jede 12.IX.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci