|
Os 11018 další » |
Trasa:
13., 14.III.: Szklarska Poręba Górna 21.39, Kořenov 22.14 Trasa: 15.III.: Szklarska Poręba Górna 22.17, Kořenov 22.51 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
810 a)b) | - | 66312 | Szklarska Poręba Górna - Kořenov | - | CZ-GWTR |
Btax780 1)a)b) | - | 66312 | -''- | - | CZ-ČD |
810 1)a)b) | - | 66312 | -''- | - | CZ-ČD |
Btax780 1)a)b) | - | 66312 | -''- | - | CZ-ČD |
810 a)b) | - | 66312 | -''- | - | CZ-GWTR |
|
Aktualizace: 4.7.2014 (Kate Miháliková) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede 13 - 15.III. (jízdní řád na gwtr.cz) - ve vlaku platí zvláštní jízdné: jízdné zdarma (více informací na iidol.cz)
|
Dopravce vlaku:
GW Train Regio a. s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede podle potřeby |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od 66364 b) V od 66358 |
|
|