Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
R 893 „Velehrad“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 14.52, Kolín 15.35-15.37, Pardubice hl.n. 16.02-16.06, Česká Třebová 16.48-16.50, Olomouc hl.n. 17.52-17.55, Staré Město u Uherského Hradiště 18.45 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 5.12.2013 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let V úseku Přelouč – Česká Třebová platí také jízdní doklady IREDO V úseku Přelouč – Pardubice hl.n. platí také jízdní doklady VYDIS Souprava přijede z Prahy ONJ-odj. jako Sv 893 ve 14.39
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo 2) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 3) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 4) Jede v a 30.IV., 7.V., nejede 27.XII., 2., 9.V. 5) Jede v - , , nejede 23. - 25., 27., 31.XII., 1.I., 20.IV., 2., 9.V., 27.X., 16.XI. 6) Olomouc hl.n. - Staré Město u Uherského Hradiště nejede v a 30.IV., 7.V. |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a , kromě 25.XII., 1.I. od 882; 25.XII., 1.I. od 886 b) Pro 882 v od 1.I., kromě 20.IV., 1.V., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI. c) Mimo tímto obratem začíná, v pro 887 v od 1.I., kromě 20.IV., 1.V., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., DST Děčín hl.n. |
|
|
|