|
R 886 „Bouzov“ « předchozí | další » |
Trasa:
Otrokovice 13.30, Olomouc hl.n. 14.06-14.09, Česká Třebová 15.10-15.11, Pardubice hl.n. 15.54-15.59, Praha hl.n. 17.13 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 25.11.2013 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let V úseku Česká Třebová - Přelouč platí také jízdní doklady IREDO V úseku Pardubice hl.n. – Přelouč platí také jízdní doklady VYDIS Souprava odjede do Prahy ONJ-vj. jako Sv 886 v 17.21
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a 1.I., 21.IV., 28.X., 17.XI., nejede 22. - 29.XII., 20.IV., 26.X., 16.XI. 2) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 3) - úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo 4) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let |
|
Poznámky k oběhům:
a) 24., 31.XII. pro 885 |
|
|