|
Os 8832 « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 12.50, Praha-Smíchov 12.57-12.58, Beroun 13.40 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
471 a)b) | - | 8821 | Praha hl.n. - Beroun | 8837 | CZ-ČD |
471 1) | - | 9929 | -''- | 8837 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 31.7.2014 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol Ve vlaku jsou řazeny vozy 1. i 2. třídy Souprava přijede v ze stanice Praha ONJ jako Sv 8832 v 12.28
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a od 8831 b) V od 8815 |
|
|