|
R 443 „Šírava“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 22.26, Pardubice hl.n. 23.34-23.37, Olomouc hl.n. 1.08-1.11, Ostrava hl.n. 2.15-2.17, Bohumín 2.24-2.37, Čadca 3.42-3.45, Žilina 4.13-4.45, Košice 7.52-8.50, Trebišov 9.34-9.46, Humenné 10.34 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha hl.n. - Bohumín |
|
|
Aktualizace: 22.6.2014 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let - vůz pro přepravu osobních automobilů v úseku Praha - Košice 443 / 403 č. 354, 355, 356: Praha hl.n. - Kraków Główny Souprava (vozy č. 377, 378) přijede v a , kromě 20.IV., 5.VII., 16.XI., z Prahy ONJ-vj. jako Sv 543 v 19.59 Souprava (vozy č. 377, 378) přijede v a 20.IV., 16.XI. z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29447 v 19.50 Souprava (vozy č. 354 - 375) přijede z Prahy ONJ-odj. jako Sv 443 v 21.36
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Bohumín - Trebišov |
|
|
Aktualizace: 22.6.2014 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let - vůz pro přepravu osobních automobilů v úseku Praha - Košice 703 / 443 č. 10: Bratislava hlavná stanica – Košice
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Trebišov - Humenné |
|
|
Aktualizace: 22.6.2014 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - lůžkový vůz 2) Servis zajišťuje firma JLV, a.s. 3) Jede 16./17.IV. - 3./4.XI., jinak podle potřeby (vůz č. 755) 4) - lehátkový vůz 5) Lehátkový úsek Praha hl.n. - Kraków Główny, oddíl č. 1 pro JLV, a.s., 8 oddílů 6) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 7) - úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo 8) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 9) Oddíl č. 1 pro invalidy 10) Lehátkový úsek Praha hl.n. - Humenné, oddíl č. 1 pro WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s., 8 oddílů 11) Servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 12) - vůz pro přepravu osobních automobilů |
|
Poznámky k oběhům:
a) 17. - 23.IV., 26.VI. - 2.IX., 24.X. - 3.XI. od 444 b) 17., 22.IV., 28., 29.VI. od 122 c) 17., 22.IV., 28., 29.VI. pro 122 |
|
|