|
R 441 „Excelsior“ « předchozí | další » |
Trasa:
Cheb 18.16, Karlovy Vary 19.02-19.05, Chomutov 19.58-20.00, Ústí nad Labem hl.n. 21.07-21.13, Praha hl.n. 22.40-0.04, Pardubice hl.n. 1.22-1.24, Přerov 3.07-3.22, Ostrava hl.n. 4.19-4.22, Bohumín 4.29-4.41, Čadca 5.50-5.53, Žilina 6.21-6.45, Košice 9.52 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Cheb - Praha hl.n. |
|
|
Aktualizace: 22.6.2014 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24./25., 31.XII./1.I. - úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let V úseku Ústí nad Labem hl.n. – Praha hl.n. jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha hl.n. - Košice |
|
|
Aktualizace: 22.6.2014 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24./25., 31.XII./1.I. - úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let V úseku Přerov – Košice jede v obráceném řazení 767 / 441 č. 375: Cheb - Plzeň hl.n. - Praha hl.n. - Košice Vlak je trasován přes stanici Nymburk hl.n. V úseku Praha hl.n. - Kolín platí jízdní doklady směrované přes Velim bez doplatku jízdného. Souprava (vůz čís. 376) přijede kromě z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29477 v 22.54 h
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - lůžkový vůz 2) Servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 3) - lehátkový vůz 4) Lehátkový úsek Cheb – Košice, oddíl č. 1 pro WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s., 8 oddílů 5) - úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo 6) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 7) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 8) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Košice, oddíl č. 1 pro WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s., 8 oddílů |
|
|