|
Sp 1688 další » |
Trasa:
Ústí nad Labem hl.n. 0.57, Teplice v Čechách 1.17-1.18, Most 1.46-1.47, Chomutov 2.07 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v |
|
|
Aktualizace: 7.1.2014 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
440 1)2) | - | 6965 | Ústí nad Labem hl.n. - Chomutov | 6803 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 22.12.2013 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 25., 26.XII., 1.I. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol Ve vlaku jsou řazeny vozy 1. i 2. třídy
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s přípojkou 230 V 2) - k dispozici bezdrátové připojení k internetu |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od 6402 |
|
|