Os 8971 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 18.37 | 3 | |||
Humenné mesto | 18.39 | 18.40 | |||
Kochanovce | 18.44 | 18.44 | |||
Udavské | 18.46 | 18.47 | |||
Ľubiša | 18.51 | 18.52 | |||
Hankovce | 18.55 | 18.56 | |||
Koškovce | 18.59 | 19.08 | 2 | ||
Zbudské Dlhé | 19.11 | 19.11 | |||
Hrabovec nad Laborcom | 19.14 | 19.15 | |||
Radvaň nad Laborcom | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Volica | 19.24 | 19.24 | |||
Nižné Čabiny | 19.27 | 19.28 | |||
Vyšné Čabiny | 19.30 | 19.31 | |||
Sukov | 19.34 | 19.34 | |||
Monastyr | 19.37 | 19.38 | |||
Krásny Brod | 19.40 | 19.41 | |||
Medzilaborce | 19.45 | 19.48 | 2 | ||
Medzilaborce mesto | 19.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci