Os 8967 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 15.30 | 3 | |||
Humenné mesto | 15.32 | 15.33 | |||
Kochanovce | 15.37 | 15.37 | |||
Udavské | 15.39 | 15.40 | |||
Ľubiša | 15.44 | 15.45 | |||
Hankovce | 15.48 | 15.49 | |||
Koškovce | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Zbudské Dlhé | 15.56 | 15.56 | |||
Hrabovec nad Laborcom | 15.59 | 16.00 | |||
Radvaň nad Laborcom | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Volica | 16.07 | 16.08 | |||
Nižné Čabiny | 16.10 | 16.10 | |||
Vyšné Čabiny | 16.12 | 16.13 | |||
Sukov | 16.16 | 16.16 | |||
Monastyr | 16.19 | 16.19 | |||
Krásny Brod | 16.22 | 16.22 | |||
Medzilaborce | 16.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci