Os 8130 | |
Řazení vlaku: 2x425 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 15.29 | TEŽ | |||
Veľký Slavkov | 15.35 | 15.36 | 1 | ||
Nová Lesná | 15.40 | 15.41 | |||
Pod lesom | 15.44 | 15.44 | 1 | ||
Dolný Smokovec | 15.46 | 15.47 | |||
Starý Smokovec | 15.53 | 16.01 | 3 | ||
Nový Smokovec | 16.02 | 16.02 | |||
Sibír | 16.03 | 16.04 | |||
Tatranské Zruby | 16.06 | 16.07 | |||
Tatranská Polianka | 16.10 | 16.14 | 1 | ||
Danielov Dom | 16.18 | ||||
Nová Polianka | 16.20 | 16.21 | |||
Vyšné Hágy | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Popradské Pleso | 16.38 | ||||
Štrbské Pleso | 16.42 | 1. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci