Vlak Os 20978 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 16.06 | 2 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 16.11 | 16.11 | |||
Františkovy Lázně | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 16.19 | 16.19 | |||
Vojtanov | 16.23 | 16.25 | 1 | ||
Plesná | 16.32 | 16.32 | |||
Bad Brambach | 16.37 | 16.38 | 1 | ||
Raun | 16.47 | 16.47 | |||
Sohl | 16.50 | 16.50 | |||
Bad Elster | 16.54 | 16.54 | |||
Adorf (Vogtl) | 16.58 | 17.02 | 2 | ||
Hundsgrün | 17.08 | 17.08 | 1 | ||
Oelsnitz (Vogtl) | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Pirk | 17.19 | 17.20 | |||
Weischlitz | 17.24 | 17.24 | 2[4], | ||
Kürbitz | 17.27 | 17.27 | 1 | ||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 17.29 | 17.29 | |||
Plauen (Vogtl) West | 17.32 | 17.32 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 17.35 | 17.39 | 1 | ||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 17.54 | 17.55 | 3 | ||
Werdau | 18.06 | 1 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci