TLX 20909 „Trilex“ | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybniště | 8.32 | 3 | |||
Horní Podluží | 8.37 | 8.37 | |||
Jiřetín pod Jedlovou | 8.39 | 8.39 | |||
Dolní Podluží | 8.44 | 8.44 | |||
Varnsdorf | 8.49 | 8.52 | 3 | ||
Hrádek nad Nisou | 9.29 | 9.32 | 1/1 | ||
Chotyně | 9.35 | 9.35 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 9.39 | 9.39 | |||
Chrastava | 9.42 | 9.44 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 9.46 | 9.46 | |||
Machnín hrad | 9.48 | 9.48 | |||
Machnín | 9.49 | 9.49 | |||
Liberec | 9.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci