..: Trasa vlaku REx 2104 - JŘ 2014 :..
REx 2104
Řazení vlaku: 1116 + 2xBmpz-dl + Bmpz-ds  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Wien Franz-Josefs-Bahnhof   10.29 3
  Wien Spittelau  10.31 10.32 1
  Wien Heiligenstadt  10.34 10.35 1
  Tulln  10.55 10.56 2
  Absdorf-Hippersdorf [3]  11.04 11.05 2
  Groß Weikersdorf  11.11 11.12 2
  Ziersdorf  11.18 11.19 2
  Limberg-Maissau [4]  11.25 11.26 1
  Eggenburg  11.33 11.34 3
  Sigmundsherberg  11.42 11.43 2
  Hötzelsdorf-Geras [8]  11.50 11.51 2
  Irnfritz  11.58 12.00 2
  Göpfritz  12.08 12.09 2
  Allentsteig [3]  12.14 12.15 2
  Schwarzenau  12.22 12.23 2
  Vitis  12.30 12.30 2
  Hirschbach  12.33 12.33 1
  Pürbach-Schrems [4]  12.36 12.37 2
  Gmünd NÖ  12.44 12.47 1
  České Velenice  12.51  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci