Vlak Os 18309 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 15.10 | 2 | |||
Bošice | 15.16 | 15.16 | |||
Zalešany | 15.19 | 15.19 | |||
Žabonosy | 15.22 | 15.22 | |||
Plaňany zastávka | 15.24 | 15.24 | |||
Plaňany | 15.27 | 15.33 | 2 | ||
Vrbčany | 15.36 | 15.36 | |||
Chroustov | 15.40 | 15.40 | |||
Chotutice | 15.43 | 15.43 | |||
Radim | 15.45 | 15.45 | |||
Pečky | 15.51 | 3 |
jede v a od 7.VI. do 28.IX.;
( ) dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce, platí též tarif PID; podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; historický motorový vlak; ; ; ( ) PODLIPANSKÝ MOTORÁČEK
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci