Os 13518 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milotice nad Opavou | 18.48 | 5 | |||
Nové Heřminovy | 18.53 | ||||
Kunov | 18.56 | ||||
Skrbovice | 19.00 | ||||
Široká Niva | 19.03 | ||||
Pocheň | 19.06 | ||||
Karlovice | 19.12 | 19.13 | |||
Karlovice zastávka | 19.15 | ||||
Vrbno pod Pradědem zastávka | 19.18 | ||||
Vrbno pod Pradědem | 19.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci