Os 13516 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milotice nad Opavou | 16.48 | 5 | |||
Nové Heřminovy | 16.53 | ||||
Kunov | 16.56 | ||||
Skrbovice | 17.00 | ||||
Široká Niva | 17.03 | ||||
Pocheň | 17.06 | ||||
Karlovice | 17.12 | 17.13 | |||
Karlovice zastávka | 17.15 | ||||
Vrbno pod Pradědem zastávka | 17.18 | ||||
Vrbno pod Pradědem | 17.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci