Os 5269 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bad Schandau | 14.50 | 4 | |||
Krippen | 14.52 | 14.52 | 2 | ||
Schmilka-Hirschmühle | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Schöna | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Dolní Žleb | 15.03 | 15.03 | 1 | ||
Dolní Žleb zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Děčín-Čertova Voda | 15.07 | 15.07 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 15.11 | 15.11 | 2 | ||
Děčín-Přípeř | 15.14 | 15.14 | |||
Děčín hlavní nádraží | 15.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci