R 989 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 18.47 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.54 | 19.00 | 4 | ||
Praha-Libeň | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Kolín | 19.44 | 19.47 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 19.56 | 19.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 20.06 | 20.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 20.19 | 20.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 20.43 | 20.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 21.00 | 21.03 | 3 | ||
Žďár nad Sázavou | 21.26 | 21.27 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 22.22 | 22.23 | 2/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.35 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci