Os 9881 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno-Ostrovec | 21.21 | 2 | |||
Kladno město | 21.23 | 21.23 | |||
Kladno | 21.27 | 21.29 | 3 | ||
Unhošť | 21.34 | 21.39 | 2 | ||
Pavlov | 21.43 | 21.43 | |||
Jeneč | 21.47 | 21.47 | 2 | ||
Hostivice | 21.51 | 21.52 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 21.57 | 21.57 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 22.07 | 22.07 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 22.12 | 22.12 | 2 | ||
Praha-Bubny | 22.17 | 22.17 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.22 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci