R 983 „Svratka“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.47 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.54 | 15.00 | 4 | ||
Praha-Libeň | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Kolín | 15.44 | 15.47 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.56 | 15.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 16.06 | 16.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 16.19 | 16.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 16.43 | 16.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 17.00 | 17.03 | 3 | ||
Přibyslav | 17.15 | 17.16 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 17.28 | 17.30 | 3/1 | ||
Křižanov | 17.52 | 17.53 | 3 | ||
Tišnov | 18.14 | 18.15 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 18.29 | 18.30 | 2/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.41 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci