R 979 „Lipnice“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 11.47 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.54 | 12.00 | 4 | ||
Praha-Libeň | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Kolín | 12.44 | 12.47 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 12.56 | 12.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 13.06 | 13.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 13.19 | 13.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 13.43 | 13.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 14.00 | 14.03 | 3 | ||
Přibyslav | 14.15 | 14.16 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 14.28 | 14.30 | 3/1 | ||
Křižanov | 14.52 | 14.53 | 3 | ||
Tišnov | 15.14 | 15.15 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 15.29 | 15.30 | 2/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.41 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci