Os 9658 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 20.44 | 20.44 | |||
Praha-Bubeneč | 20.48 | 20.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 20.51 | 20.51 | |||
Roztoky u Prahy | 20.55 | 20.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 20.59 | 20.59 | |||
Úholičky | 21.00 | 21.00 | |||
Řež | 21.02 | 21.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 21.04 | 21.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 21.07 | 21.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 21.10 | 21.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 21.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci