Os 9561 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 5.34 | 3/4 | |||
Příšovice | 5.39 | 5.39 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 5.43 | 5.43 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 5.46 | 5.46 | |||
Mnichovo Hradiště | 5.51 | 5.52 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 5.57 | 5.58 | |||
Bakov nad Jizerou | 6.00 | 6.01 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 6.06 | 6.06 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 6.12 | 6.17 | 3 | ||
Mladá Boleslav město | 6.23 | 6.25 | 1/2 | ||
Řepov | 6.29 | 6.29 | |||
Kolomuty | 6.32 | 6.32 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 6.35 | 6.35 | |||
Dlouhá Lhota | 6.39 | 6.39 | |||
Bechov | 6.44 | 6.44 | |||
Rohatsko | 6.47 | 6.47 | |||
Dolní Bousov | 6.51 | 6.57 | 3 | ||
Sobotka | 7.02 | 7.04 | 2 | ||
Libošovice | 7.08 | 7.08 | |||
Malechovice | 7.11 | 7.11 | |||
Mladějov v Čechách | 7.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci