Os 9508 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 11.41 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.45 | 11.48 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 11.55 | 11.55 | 1 | ||
Praha-Satalice | 12.04 | 12.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 12.07 | 12.07 | |||
Praha-Čakovice | 12.11 | 12.14 | 2 | ||
Hovorčovice | 12.18 | 12.18 | |||
Měšice u Prahy | 12.22 | 12.22 | 1 | ||
Zlonín | 12.24 | 12.24 | |||
Kojetice u Prahy | 12.27 | 12.27 | |||
Neratovice | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Tišice | 12.35 | 12.35 | |||
Všetaty | 12.39 | 12.43 | 1/2 | ||
Byšice | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Kojovice | 12.50 | 12.50 | |||
Košátky | 12.52 | 12.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 12.56 | 12.59 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 13.05 | 13.05 | |||
Chotětov | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Krnsko | 13.16 | 13.16 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci