Os 9401 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.22 | II./3 | |||
Praha-Vysočany | 7.29 | 7.33 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 7.40 | 7.41 | 1/3 | ||
Zeleneč | 7.45 | 7.45 | |||
Mstětice | 7.48 | 7.48 | |||
Čelákovice | 7.53 | 7.54 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 7.56 | 7.56 | |||
Lysá nad Labem | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Milovice | 8.09 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci