Os 9357 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.15 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 22.20 | 22.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 22.24 | 22.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.26 | 22.26 | |||
Praha-Běchovice | 22.29 | 22.30 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 22.35 | 22.35 | |||
Úvaly | 22.40 | 22.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 22.45 | 22.45 | |||
Rostoklaty | 22.48 | 22.48 | |||
Český Brod | 22.52 | 22.53 | 2 | ||
Klučov | 22.56 | 22.56 | |||
Poříčany | 22.59 | 23.00 | 1 | ||
Tatce | 23.03 | 23.03 | |||
Pečky | 23.07 | 23.08 | 2 | ||
Cerhenice | 23.11 | 23.11 | |||
Velim | 23.14 | 23.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 23.17 | 23.17 | |||
Kolín zastávka | 23.21 | 23.21 | |||
Kolín | 23.24 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci