Os 9355 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.15 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 21.20 | 21.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 21.24 | 21.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 21.26 | 21.26 | |||
Praha-Běchovice | 21.29 | 21.30 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 21.35 | 21.35 | |||
Úvaly | 21.40 | 21.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 21.45 | 21.45 | |||
Rostoklaty | 21.48 | 21.48 | |||
Český Brod | 21.52 | 21.53 | 2 | ||
Klučov | 21.56 | 21.56 | |||
Poříčany | 21.59 | 22.00 | 1 | ||
Tatce | 22.03 | 22.03 | |||
Pečky | 22.07 | 22.11 | 2 | ||
Cerhenice | 22.14 | 22.14 | |||
Velim | 22.17 | 22.18 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 22.20 | 22.20 | |||
Kolín zastávka | 22.24 | 22.24 | |||
Kolín | 22.27 | 22.52 | 2 | ||
Kolín dílny | 22.54 | 22.54 | |||
Starý Kolín | 22.58 | 22.58 | |||
Záboří nad Labem | 23.02 | 23.02 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 23.04 | 23.04 | |||
Kojice | 23.07 | 23.07 | |||
Chvaletice | 23.09 | 23.09 | |||
Řečany nad Labem | 23.13 | 23.14 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 23.17 | 23.17 | |||
Přelouč | 23.21 | 23.28 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 23.31 | 23.31 | |||
Pardubice-Opočínek | 23.34 | 23.35 | |||
Pardubice-Svítkov | 23.38 | 23.38 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 23.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci